תכנית BEE פותחת את מחזור 2017 !
תכנית BEE פותחת את מחזור 2017 !
פורסם בתאריך 09/12/16 19:16, מאת StarTAU

 

BEE- תכנית הדגל של מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב יוצאת לדרך...

 

מעוניינים? יש למלא את השאלון בלינק זה  עד ל-01.01.2017.

 

תמיד חלמתם להקים סטארט-אפ משלכם אבל לא היו לכם את הכלים המתאימים? כמה פעמים חשבתם על רעיון מעולה אבל בסוף לא עשיתם עם זה שום דבר?

StarTau , מרכז היזמות של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת ת"א, משיק זו השנה החמישית תוכנית יזמות ייחודית לסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב. התוכנית מיועדת לסטודנטים בעלי חזון, יכולת ומוטיבציה גבוהה החולמים להקים בעצמם סטארט-אפ, אבל לא יודעים איך להתחיל.

בתכנית חניכה ייחודית, סטודנטים מכל הפקולטות יתחלקו לצוותי עבודה מצומצמים ויעבדו על הקמת מיזם משלהם. הסטודנטים יקבלו כלים, הרצאות, וליווי אישי של מנטורים ואנשי מקצוע מובילים מהשטח. במסגרת התכנית, צוותים שיעמדו באתגר יזכו להציג את המיזם שלהם בפני משקיעים אמיתיים בכנס החדשנות של אוניברסיטת תל אביב יחד עם עשרות סטארטאפים מובילים. הכנס מרכז אלפי אנשי עסקים, משקיעים ואורחים מהארץ ומהעולם.

 

מועדי ומיקום התוכנית:

- מפגשי התוכנית יתקיימו בקמפוס של אוניברסיטת תל אביב בימי ראשון ושלישי, בין השעות 18:00-21:00 בערב החל מאמצע ינואר ולאורך כל סמסטר ב.

- בנוסף למפגשים יש לקחת בחשבון שבשביל להצליח לפתח את המיזם שלכם תדרשו לעבודה אישית ועבודה בצוות לפיתוח המיזם מעבר לשעות התוכנית.

- במהלך תקופת המבחנים לא יתקיימו מפגשים קבועים.

- מפגש מידע פתוח בו נספר על התוכנית יתקיים במהלך חודש נובמבר 2017. תאריך ומיקום מדויקים יתעדכנו בטופס זה ובפרסומי StarTauואגודת הסטודנטים לקראת המפגש.

התוכנית מסובסדת באופן מלא על ידי אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב!

 

דרישות והליך קבלה:

- התוכנית מיועדת לסטודנטים פעילים באוניברסיטת תל אביב, מכל הפקולטות ומכל החוגים,  החל משנת לימודם השנייה לתואר ראשון. התוכנית מתאימה גם לתלמידי מחקר.

- המועמדים ייבחרו על פי יכולת עבודה בקבוצה, מוטיבציה ורמת זמינות.

- הצוותים יורכבו מסטודנטים בעלי יכולות משלימות כך שבשאיפה כל צוות יכיל חברים בעלי יכולת שיווק, ידע טכנולוגי, הבנה עסקית ועוד.

 

מפגש היכרות והסברה על תכנית BEE יתקיים ביום ראשון, 18.12 בשעה 18:30, בחדר 134 בבניין וולפסון (הנדסה)

הליך קבלהבשלב ראשון יש למלא את השאלון בלינק זה  עד ל-01.01.2017. לאחר מכן מועמדים מתאימים יזומנו לראיון אישי ולסדנת מיון קבוצתית. לתוכנית יתקבלו כ35 סטודנטים.

 

לנו יש את הידע, המנטורים וכלים להצלחה. לך יש חלום? הגיע הזמן לנסות להתקבל לתוכנית BEE

 

לפרטים נוספים מוזמנים לפנות אלינו בכתובת האימייל 

bee@startau.co.il.